Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

33000 €

Shitet apartament 1+1 në Ali Dem
Shitet apartament 1+1 në Lagjen Ali Demi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 44 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi ekzistues.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 33 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ali Demi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 33000 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 44 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 27.01.2016, Vizituar 948 herë


Mundesuar nga NurSoft