Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

85000 €

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Shitet apartament 2+1 pranë Liqenit të Thatë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 100 m2.
Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është i orientuar nga jug-perëndimi.
Apartamenti ka pamje nga liqeni artificial.
Çmimi 85000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 85000 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 836 herë


Mundesuar nga NurSoft