Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet me qira apartament në zonën e ish Bllokut. Apartamenti është 120 m2 i organizuar në një ambient ndenjeje, gatimi, 3 ballkone, dy dhoma gjumi dhe tualet.
Shtëpia është e mobiluar me të gjitha pajisjet e duhura. Ngrohja është me kondicioner dhe çdo dhomë ka televizor. Të dyja dhomat e gjumit janë me krevat dopio dhe dyshekë shumë të rehatshëm. Secila ka nga një ballkon të veçantë.
Orientimi është nga jugu çka e bën një apartament të ngrohtë dhe me dritë. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri. Pallati është me ashensor.
Çmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 818 herë


Mundesuar nga NurSoft