Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira pranë Qendres se Tiranes.
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të qetë dhe të aksesueshme në qendrën e Tiranës.
Apartamenti ndodhet në katin IV të një ndërtimi të ri, ka sipërfaqe rreth 106 m2
Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi "Zogu i I", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 106 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 726 herë


Mundesuar nga NurSoft