Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

29000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr. “5 Maji”
Shitet apartament 1+1 pranë Concord Center në Rr. “5 Maji”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 45 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 29000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "5 Maji", Tirane Orientimi:
Çmimi: 29000 € Çmimi për m2: 644 € m2 Sipëfaqe: 45 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 861 herë


Mundesuar nga NurSoft