Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira pranë Sheshit Willson
Jepet me qira apartament në një ndër zonat më të pëlqyera të Kryeqytetit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, një dhoma gjumi, tualet me ndricim natyral, ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë. Është i gjithi i mobiluar në mënyrë klasike dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ofrohet edhe mundësi parkimi me cmimin 100 euro/muaj.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 735 herë


Mundesuar nga NurSoft